Дізнайтесь більше
 • Електричні конвектори, які економлять

  Інноваційні технології Hedgehog і digital INVERTER з можливістю управління по Wi-Fi - серія найпрогресивніших конвекторів Electrolux

 • Гаряча вода завжди у вашому домі

  Всі ми потребуємо в гарячій воді, але скільки? Де? Коли? Кожен живе у своєму ритмі, саме тому ми розробили різні типи водонагрівачів, які забезпечать вас водою ідеальної температури, саме тоді, коли вам це необхідно.

 • Унікальні проекти дизайну з електрокамінами Electrolux

  Сергій Саргін - успішний архітектор, дизайнер, декоратор, графік. Член спілки художників України.

 • Кондиціювання повітря

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Відпочинок, спілкування, робота і сон - ми розробили системи кондиціонування, створюють комфортний клімат для кожного користувача.

 • Відчувайте силу здоров'я кожен день

  Відчуйте прилив сил і енергії із зволожувачем-ecoBIOCOMPLEX YOGAhealthline® Він створює здоровий мікроклімат для кожного члена сім'ї завдяки інтелектуальним функціям і режимам.

 • Комерційне кондиціонування і вентиляція

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Створіть свій оазис комфорту за допомогою наших ідей.

Унікальні проекти дизайну з електрокамінами Electrolux

Сергій Саргін - успішний архітектор, дизайнер, декоратор, графік.

Для повної візуалізації Сергій вручну створює акварельні ескізи і архітектурні малюнки для кожного проекту.

«В результаті народжуються красиві інтер'єри. У них затишно і комфортно, ними пишаються господарі, в них хочеться жити і туди дуже хочеться повернутися з далеких теплих країн з найшикарнішими умовами.»

Сергій Саргін

Створен,
щоб захоплювати

Ультра-широке панорамне вогнище 3320RLS
з діагоналлю 33 дюйма - максимальний кут огляду.

Панорамне вогнище EFP / P-3320RLS

 • Можливість використання без обігріву (тільки ефект полум'я)
 • Ручне забарвлення дров
 • Прихована панель управління

Американська класика

Інтер'єр в стилі американської класики - прекрасне рішення, якщо ви хочете зробити простір функціональним і вам подобається певна строгість ліній. Таке традиційне поєднання світлих тонів з деревом прикрасять стримані аксесуари і елементи з чіткими формами, такі як портальні електрокаміни Electrolux. Вони відрізняються своєю здатністю гармонійно вписуватися в практично будь-який простір завдяки корпусу Ultra-slim і оптимальних розмірів.

Для інтер'єру в стилі американської класики найкраще підійдуть вогнища з дровами, до речі, їх фарбують вручну. Завдяки цьому і технології Real Fire Perfect досягається максимальна реалістичність полум'я - ви зможете подумки перенестися в атмосферу заміського будинку і налаштуватися на потрібний лад.

«Від класики до авангарду. Для мене, напрямок стилю не має значення - в кожному з них я створюю гарний гармонійний інтер'єр».

Класицизм

Класичний інтер'єр пред'являє певні вимоги до деталей і простору - це певний виклик для дизайнера. При цьому завдяки цікавим деталям і комбінаціям можна створювати унікальні рішення, які будуть актуальними протягом багатьох років. Інтер'єри в стилі ненудної класики ніколи не набридають, їх легко доповнювати аксесуарами і адаптувати під потреби.

Світлий простір з каміном створює спокійний піднесений настрій - ідеально для зустрічі гостей, бесід з близькими або вечора з книгою.


«Гармонія в інтер'єрі - творче кредо у моїй роботі».

Все що потрібно
для створення затишку
у вашому будинку

Панорамне вогнище 2720RLS діагоналлю 27 дюймів -
збільшений кут огляду і аналоговий звук.

Панорамне вогнище EFP / P-2720RLS

 • Можливість використання без обігріву (тільки ефект полум'я)
 • Ручне забарвлення дров
 • Прихована панель управління

Лофт

Форми, пропорції, кольори, гармонійні матеріали - все це важливо в інтер'єрі незалежно від стилю. Для просторів в стилі лофт характерні брутальність, нестандартні поєднання і дух свободи. Щоб підтримати настрій і підкреслити індивідуальність такого інтер'єру, потрібно ретельно підбирати аксесуари. Часто саме вони є сенсоутворювальним для лофт. У цьому інтер'єрі брутальність простору гармонійно доповнена традиційними елементами, що створюють затишок.


Електрокамін Electrolux прекрасно вписується в інтер'єр лофт, робить його тепліше, але при цьому не знеособлює.


«Уміння малювати дозволяє мені продумати кожну деталь інтер'єру».

Модерн

Інтер'єр в стилі модерн - оптимальний вибір для невеликих приміщень і квартир з нестандартним плануванням. Філософія модерну - форма на благо функції. Саме тому якщо перед вами стоїть завдання зробити інтер'єр максимально функціональним, але при цьому залишатися в рамках традицій - це ідеальний вибір. Завдяки елементам з чіткими контурами обстановка в м'яких тонах знаходить особливий настрій і індивідуальність, стає більш затишною.

Портальний електрокамін Electrolux прекрасно виглядає в цьому інтер'єрі: стильно, строго і абсолютно на своєму місці.


«Затишок і краса - обов'язкові умови в кожному інтер'єрі, які я створюю».

Підпишіться на наші новини
Першим отримуйте інформацію про новинки і знижки
Беріть участь в закритих розпродажах и акціях
Введіть номер в форматі +38
Ви успішно підписалися на новини від Home-comfort!