Дізнайтесь більше
 • Електричні конвектори, які економлять

  Інноваційні технології Hedgehog і digital INVERTER з можливістю управління по Wi-Fi - серія найпрогресивніших конвекторів Electrolux

 • Гаряча вода завжди у вашому домі

  Всі ми потребуємо в гарячій воді, але скільки? Де? Коли? Кожен живе у своєму ритмі, саме тому ми розробили різні типи водонагрівачів, які забезпечать вас водою ідеальної температури, саме тоді, коли вам це необхідно.

 • Унікальні проекти дизайну з електрокамінами Electrolux

  Сергій Саргін - успішний архітектор, дизайнер, декоратор, графік. Член спілки художників України.

 • Кондиціювання повітря

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Відпочинок, спілкування, робота і сон - ми розробили системи кондиціонування, створюють комфортний клімат для кожного користувача.

 • Відчувайте силу здоров'я кожен день

  Відчуйте прилив сил і енергії із зволожувачем-ecoBIOCOMPLEX YOGAhealthline® Він створює здоровий мікроклімат для кожного члена сім'ї завдяки інтелектуальним функціям і режимам.

 • Комерційне кондиціонування і вентиляція

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Створіть свій оазис комфорту за допомогою наших ідей.

Відчувайте силу здоров'я кожен день
Відчуйте прилив сил і енергії із зволожувачем-ecoBIOCOMPLEX YOGAhealthline®
Він створює здоровий мікроклімат для кожного члена сім'ї завдяки інтелектуальним функціям і режимам.

Wellness зволоження для довголіття

Унікальні режими і функції зволожувача YOGAhealthline підтримують ваш енергетичний баланс і тонус організму, сприяють довголіттю і бадьорості, допомагають займатися фітнесом і дихальними практиками.

YOGAhealthline з перших днів життя малюка

Зволожувач YOGAhealthline захищає дітей від інфекцій і вірусних захворювань. Baby режим автоматично підтримує в кімнаті вологість, рекомендовану педіатрами.

YOGAhealthline

для спортивних і гармонійних людей

Одна з найважливіших складових фізичного комфорту при тренуваннях - це здорове повітря з правильним рівнем вологості. Спеціальні режими SPORT підтримують необхідний рівень вологості для правильного теплообміну.

Клімат з інтелектом

в YOGAhealthline

Світ удосконалюється кожен день, винаходячи і відкриваючи нові технології. Зволожувач-ecoBIOCOMPLEX YOGAhealthline ® володіє передовими інноваціями, що змінюють життя на краще.

Підпишіться на наші новини
Першим отримуйте інформацію про новинки і знижки
Беріть участь в закритих розпродажах и акціях
Введіть номер в форматі +38
Ви успішно підписалися на новини від Home-comfort!